Wolfteam Hileli Çarlar 2016 – Son Çarlar

Wolfteam, 2009’da Softnyx Game tarafından yapılıp Joygame tarafından dağıtılan ve Windows 2000 üzeri işletim sistemlerinde çalışan, insanlarla kurt adamların karşılıklı savaştığı bir online savaş oyunudur. Oyunun açıklamasını yaptıktan sonra şimdi de wolfteam hileli çarlar ve hilelerini tek tek açıklayalım.

Wolfteam Real Envanter Hilesi

Real envanter hilesi, wolfteam hileli çarlar, Türkçe ismiyle gerçek depo hilesi, isminden de anlaşılabileceği gibi size limitsiz depo sunuyor. Wolfteam’e girip sağ alt göşedeki XingCode’un dolduğunu gördüğümüz zaman hileyi sağ tıklayıp “Yönetici Olarak Çalıştır” diyelim. Daha sonra hile açılacaktır. Hilede silah sayısı, bıçak sayısı vs. belirledikten sonra oyuna girin. Giriş işlemi tamamlandıktan sonra tekrar hile ekranına girip slotları işaretleyin ve tekrar oyuna girin. Artık tüm silahlar açık olacaktır. Şimdi silahınızı seçip oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Base Tarama ve Aimbot Hilesi

Envanter, base tarama, aimbot ve headshot gibi hileleri de içinde bulunduran bu hilemiz, en iyilerinden biri olmakla listemize girmeyi başarabiliyor. Hilenin kullanımına gelince; öncelikle indirdiğimiz rar dosyasının içindeki exe dosyasını çalıştırıyoruz. Wolfteam hileli çarlar açıldıktan sonra oyuna girin. Kullanmak istediğiniz hileleri seçin ve headshota basmadan oyuna girin. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra headshota basıp hileyi aktif hale getirebilirsiniz. Herhangi bir odaya katıldıktan sonra da oyunun tadını doyasıya çıkarmamanız için bir sebep yok.

Karakter Hilesi

Son derece kullanışlı olan bu hilemizin amacı, oyun içindeyken karakter değişikliği yapmaktır. Hilenin kullanımı; önce oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra hilemizi çalıştırıyoruz. Herhani bir odaya irdikten sonra da hilemizi aktif hale getiriyoruz. Şimdi oyun içerisindeyken hile ekranından karakter değiştirebiliyoruz. Bu hile de geniş özellikleri, kolay kurulumu ve kolay kullanımı ile en iyi hileler listemizde kendine yer ediniyor.

Sekmeme Hilesi

12 özellik içeren bu hilenin amacı, karakterin sekmesini engelleyerek şaşırtıcı hareketler yapmasını sağlamaktır. Öncelikle hileyi açın. Daha sonra Wolfteam’i açıp xigncode dolana kadar CSH ve BYP butonlarına birer kez basın. Sonrasında kullanmak istediğiniz özellikleri işaretleyin ve silah seçiminden sonra OBJ tuşuna basın ve hemen ardından Always HS’ye tıklayın. Bunu her OBJ tuşuna bastığınızda tekrarlamanız gerekmektedir.. Artık hileniz aktif olmuş olacaktır.

Sizlere Joygame’in bize sunduğu Wolfteam oyununun en kaliteli ve kullanışlı 4 wolfteam hileli çarların hilesinin kurulumunu, kullanımını ve özelliklerini detaylı bir şekilde anlattık. Bu hilelerle Wolfteam oynarken eğlencenize eğlence katacak, daha iyi performanslar göstererek oyundan daha fazla zevk alacaksınız. Herkese iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Oyun Modları başlıklı makalemizde wolfteam modlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. cumasametpolat dedi ki:

    wolfteamın içinde özelverisyon olsun uzaz elwericile tkla 30 günlük hile olmasın slot açık hepsi ultimet türkey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir