Wolfteam Joypara Hilesi ve Kp Hilesi

Bilgisayar oyuncularının bu günlerde sıklıkla adından bahsettiği Facebook’ta aktif kullanıcı sayısının tam 1.5 milyon kişiye ulaştığı, Softnyx adlı oyun firmasının 2009 yılında sessiz sedasız piyasaya sürmüş olduğu bir MMOFPS oyunu Wolfteam. Oyun dünyasında MMOFPS türünde oyun azlığının bulunmasını avantaja çevirerek piyasada kendine sıkı bir yer garantileyen Wolfteam, Counter Strike oyunundan sıkılanlar için yeni bir alternatif olmuştur. Oynaması tamamen ücretsiz yani free-to-play olan Wolfteam aslında derinlemesine bakış atıldığı zaman pekte öyle olmadığı gözüküyor. Oyun içinde yapıcağınız harcamaların sizin rakiplerinize ciddi üstünlük kuracağınız bir takım ekipmanlar elde etmenize, avantaj sağlayarak hızlı bir şekilde rütbe atlayarak daha üst seviye oyuncularla daha kaliteli oyunlar oynamanıza, para ile daha gelişmiş ekipmanlar toplayarak rakiplerinizin korkulu rüyası olmanıza olanak sağlıyor. Bu bağlamda Wolfteam aslında free-to-play görünümlü bir pay-to-win sistemine sahip MMOFPS oyunudur.

Joypara Nedir Hilesi Nasıl Yapılır

Joypara anlaşmalı olduğu Softnyx adlı oyun firmasının Wolfteam içinde nakit paraya sahip olmanızı sağlayan bir hizmettir. Havuz sistemi ile çalıştığı için sanal alışveriş sitelerindeki mantığın aynısına sahiptir. Oyun içi avantaj sağlayacağınız ekipmanlara daha hızlı deneyim puanları kazanmanıza vaktinizden tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır. Aldığınız Joypara’yı hesabınıza aktararak sınırsız alışveriş keyfi ile hızlı bir şekilde uğraşmadan baştan aşağıya üst seviye çarlar yaratmanıza imkan tanır. Alternatif olarak oyun içi e-pin sağlayıcı Türk sitelerinden de ulaşabileceğiniz Joypara fiyatları genel olarak alışveriş yapıcağınız siteye göre farklılıklar göstermekte olup aşağı yukarı 10.000 Joypara = 10 TL şeklinde satılmaktadır. Oyun içinde iyi bir çar elde etmek için en az 100.000 Joypara ihtiyacınız olduğunu varsayarsak cebinizden tam tamına 100 TL çıkartmanız lazım oluyor.

Maddi olarak yüksek meblağlar olduğu için haliyle insanlar alternatif yollara başvurarak Joypara’yı kolay yoldan elde etmenin bir takım yollarını arıyorlar. Peki para ödemeden Joypara Hilesi yaparak bunu elde etmenin yolları nelerdir?

İlk bakışta koskoca bir firmanın veritabanına erişerek insanların yüksek rakamlar ödeyerek sahip olduğu Joypara’ya sınırsız bir şekilde erişmek hayal gibi gelse bile aslında bunun basit bir takım yöntemleri mevcuttur. Program kurarak yapılan ve denenen Joypara hileleri yöntemlerinin hiç biri çalışmayacak harcadığınız zamanı boşa çıkartacak yöntemlerdir. Oyun firması bu tür hilelerin önüne geçmek için oyunu sürekli güncelleyerek yeni geliştirilen hilelere engel olmaya çalıştığı için bugün işe yarayan bir hile çeşidi ertesi gün uyandığınızda işe yaramayabilir o yüzden programlı veya bug kullanarak elde edeceğiniz Joypara hileleri yöntemleri kısa süre içinde engellenerek kullanışsız hale gelicektir.

Programsız Joypara hilesi yapabilmeniz için internet üzerinde ufak para kazanabileceğiniz reklam yöntemleri mantığı ile aynı işleyen yollara başvurursanız yaptığınız hile hem legal olacak hem de güncelliğini sürekli koruyacaktır. Google Chrome tarayıcısına sahip bir Wolfteam oyuncusuysanız yapmanız gereken CCleaner adlı programı kurarak daha sonra Chrome tarayıcısına Hola Better Internet adlı eklentiyi kurmakla birlikte Zenmate adlı VPN eklentisini kurmaktır. VPN programları sizin bağlandığınız internet IP adresini farklı ülkelere yönlendirerek kimliğinizi gizler. Peki bu ne işe yarayacak? Türkiye kullanıcılarına engellemeler geldiği için Hola Better Internet eklentisi üzerinden para kazanamayacak Joypara hilesi yapamayacaksınız demektir. Ayrıca Zenmate size sürekli IP adresi değişikliği hakkı tanıdığı için her gelir elde ettiğiniz işlemden sonra CCleaner ile internet geçmişinizi güncelledikten sonra tekrar IP adresi güncelleyerek farklı bir kimlik ile aynı parayı tekrar elde ediceksiniz. İşlemler Joypara alıcak nakiti size kazandırtıktan sonra dilediğiniz kadar sınırsız Joypara almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Kurt Parası KP Hilesi

Oyun içinde günlük olarak verilen KP bonusları yetersiz olduğu için çarınızı dizmenize çok yardımcı olmazlar sadece size KP avantajlarını gösterip bunu satın almanız için küçük bir reklamdır ama bu KP bonuslarını gün içinde sınırsız programsız bir şekilde elde edebilirsiniz. 130 dakika zaman sınırı sonunda elde ettiğiniz bonusu almak için 129 dakika geçtikten sonra envanter bölümüne gelerek almak istediğiniz silahı seçin, satın alır gibi yaparak satın almak üzereyken iptale basarak silahı yerine koyun paranız tekrar hesabınıza geri gelicek. Gün süreli satın alma seçeneğini seçerek 7 günü seçin bu sefer satın al dedikten sonra iptal etmeden alt+f4 tuşlarına basarak oyunu kapatın ve oyuna tekrar bağlanın. İşte karşınızda yeni aldığınız silah ve KP bonuslarınız hala hesabınızda eksilmemiş durumda. Bu işlemi tekrarlayarak istediğiniz kadar KP sahibi olabilir, istediğiniz silah ve güçlendirmelere sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Özel Versiyonlu Çarlar Bedava başlıklı makalemizde wolfteam bedava özel versiyonlu char, wolfteam özel karakterli çar hilesi ve Wolfteam özel karakterli çarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 14 tane yorum yapılmış.

 1. Geliyorlar37 dedi ki:

  çok güzel beğendim

 2. ahmet dedi ki:

  helalsana

 3. gürkantaş dedi ki:

  cok güzel ve beğendim gelirse daha cok beğenirim

 4. gürkantaş dedi ki:

  ekleye bilseydim onnumara olurdu gerçekten çok canım sıkıldı

 5. gürkantaş dedi ki:

  wolfteam mı seviyom oynuyom yane güzel gelirse sevinirim

 6. kagan dedi ki:

  turkcell superonlıne

 7. mehmet dedi ki:

  kp hilesi oldu saol
  🙂

 8. semraefe159 dedi ki:

  kullanılmamış özelli taklalı uzaslı çarlar verin

 9. niyazi dedi ki:

  wolfteam carıma 10.000 nakit gelsin güveniyorum size nolur

 10. furkan dedi ki:

  daha şimdi yaptın
  inşallah gelir

 11. MERT dedi ki:

  insallah gelir

 12. mehmet ay dedi ki:

  kp istiyorum gelirse sevinirim lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir