Wolfteam Karakter Hilesi – Denemeden Bilemezsin !

Wolfteam oynayan hemen herkesin en büyük sorunlarından bir tanesi güçlü karakterler karşısında çok fazla şansınızın olmamasıdır. Eğer oyuna para yatırabiliyorsanız o zaman bu karakterlere sahip olabilir ve sizde rakiplerinizi yenebilirsiniz. Ancak oyuna para yatırma gibi bir düşünceniz yoksa o zaman hile yapma şansınız bulunuyor. Wolfteam karakter hilesi sayesinde sizde oyunda bulunan tüm kurtları kullanabilirsiniz. Ancak bunun için basit birkaç işlem yapmanız gerekiyor.

Wolfteam Karakter Hilesi Nasıl Yapılır ?

Wolfteam karakter hilesi için öncelikle ByPass yapmalısınız. Peki, ByPass nasıl yapacaksınız? ByPass yapabilmeniz için editli ACDC.dat dosyasına ihtiyacınız olacak. Bu dosyayı internet üzerinden indirebilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra masaüstünde görebileceğiniz bir yerde tutun. Daha sonra ise Cheat Engine programını indirin ve bilgisayarınıza kurun ancak programı çalıştırmayın. Şimdi ilk olarak Wolfteam oyununu için ve üyelik girişinizi yapın. Ancak kamplara giriş yapmayın. Daha sonra oyunu alta alarak masaüstüne dönün ve Wolfteam oyununun kurulu olduğu klasörü açın. Daha önceden indirdiğiniz ve masaüstünde bulunan editli ACDC.dat dosyasını oyunun kurulu olduğu klasörün içerisine atın. Karşınıza uyarı ekranı gelecektir. Uyarı ekranında “Hedef Dosyaları Değiştir” butonuna tıklayın. Bu işlemi tamamladıktan sonra tekrar Wolfteam oyun ekranını seçin ve bir kampa giriş yapın. Artık ByPass işlemi tamamlandı. Bundan sonra ise işimize Cheat Engine programı ile devam edeceğiz.

Wolfteam ekranını yine alt kısma alarak masaüstüne dönüş yapmanız gerekiyor. Masaüstüne geldikten sonra Cheat Engine programını çalıştırın ve wolfteam karakter hilesi için arama kısmına tıklayarak karşınıza gelen “Process List” ekranında “Wolfteam bin” uygulamasını seçin. Artık oyunumuzu da seçtikten sonra hile yapmaya başlayabiliriz. Bunun içinde hangi kurdu kullanıyorsanız Cheat Engine programında Value kısmına kullandığınız karakterin değerini girerek First Scan demelisiniz. Kırmızı takımdaysanız kırmızı takım değerini, mavi takımdaysanız mavi takım değerini girmelisiniz. Daha sonra tarama sonuçları programın sol kısmında karşınıza çıkacaktır. Çıkan tüm değeleri “CTRL+A” tuşuna basarak seçin ve hepsini alt kısma taşıyın. Altı kısımdaki tüm değerlerin kutucuklarını da seçtikten sonra “Value” değerlerini istediğiniz karakterin değeri ile değiştirebilirsiniz. Bundan sonrasında ise oyun ekranına dönerek yeni karakterinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Karakter Hile Valueleri:

Kırmızı Takım:                                                                                 Mavi Takım:
30006 Normal                                                                                  30005 Normal
30010
Hamadah                                                                              30012 Özel Versiyon ( Cristopher )
30014
Özel Versiyon ( Pedro )                                                    30011 Özel Versiyon ( Angela )
30013
Özel Versiyon ( Adriana )                                                30024 Özel Versiyon ( Reinhard )
30017
Kız Karakter                                                                         30016 Yiğit Demir
30018
Gremi Song                                                                           30020 Angela Sexy
30019
Yeni Karakter                                                                       30022 Marien Sexy
30029
Yeni Karakter                                                                       30047 Yiğit Futbol
30040
400 Canlı Pedro                                                                  30052 Yeni Özel 1
30025
Özel Versiyon ( Linmeling )                                            30071 Yeni Özel 2
30031
Adriana Sexy                                                                         30072 Yeni Özel 3
30035
Linmeling Sexy                                                                    30073 Yeni Özel 4
30039
400 Canlı Adriana
30044
Pedro Futbol
30045
Hamadah Futbol
30046
Gremi Futbol
30050
Yeni Özel 1
30051
Yeni Özel 2
30069
Yeni Özel 3
30070
Yeni Özel 4

                 Wolfteam karakter hilesi yaptıktan sonra eğer oyundan çıkacak olursanız tekrar giriş yaptığınız zaman hileler çalışmayacak ya da aktif olmayacaktır. Bunun için yeniden ByPass yapmanız ve bu adımları tekrarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında karakterlerinizi yeniden kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Silah Kodları - Artı ve Eksi Yönleri başlıklı makalemizde wolfteam silah hilesi indir, wolfteam silah kodları 2014 ve wolfteam silah kodları indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 4 tane yorum yapılmış.

 1. menderes dedi ki:

  güzel

 2. Refik dedi ki:

  Uyarı falan gelmedi ve wolfteam chet engineyi farkediyo ve programı kapatıyo

 3. messi dedi ki:

  chet engine kaç nokta kaç

 4. taha dedi ki:

  Örneğin wolfteam oyununun kurulu olduğu bir bilgisayara keylogger programı kurduğunuzda o bilgisayarda wolfteam hesabına bağlanan herkesin şifresini ele geçirebilirsiniz. Yada çeşitli bruceforce denen şifre tarayıcı programlarla basit şekilde belirlenmiş şifreleri ele geçirebilirsiniz. Ayrıca kimi durumlarda wolfteam çarının sahibi kendi hataları sebebiyle şifresini çeşitli yerlerde paylaşabilmekte veya email adresinin güvenliğini tam olarak sağlayamayabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir