Wolfteam Kurt Hilesi 2017 – Programsız Kolay Yöntem

Wolfteam oyununda her daim hızlı bir şekilde gelişim göstermek istenmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilecek işlemler için en kısa yol hile olarak görülmektedir. Bizlerde sizler için Wolfteam kurt hilesi olarak adlandıracağımız hileyi sizlere anlatacağız. Bu şekilde en hızlı olarak rütbe atlayabilirsiniz. Oyun içinde sinir olduğunuz bir kişiyi rahat bir şekilde öldürebilir ve intikamınızı alabilirsiniz.

Wolfteam Kurt Hilesinin Özellikleri

Wolfteam oyununda kurtlara sağlanan temel özelliklerden bazıları;

⚫ Kurtlar diğer karakterlere göre daha hızlı koşma özelliğine sahiptirler

⚫ Duvara tırmanma özelliği sayesinde oyun içerisinde daha aktif bir rol üstlenebilirler.

⚫ Takla atma özelliğini kullanarak daha fazla adam öldürme işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirler.

⚫ En önemli özelliklerinden biri ise duvarda yürüme özelliğinin kurtlarda olmasıdır.

Bunun gibi birçok üstün yeteneğin kurtlar üzerinden olması oyunun adından da anlaşılmaktadır. Bunlar gibi birçok üstün yeteneğe sahip kurtların para ile sistem üzerinden alınması gerekmektedir. Para alma işlemlerini gerçekleştirmek istemiyorsanız en kısa yoldan hile ile bu kurtları çarlarınızda görebilirsiniz. Bizlerde sizleri düşünerek Wolfteam kurt hilesi nasıl yapılır açıkladık.

Wolfteam Kurt Hilesinin Yapım Aşamaları

Genel olarak kullanılan programlar arasında yer alan bypass seçeneği ile sizlere yeni kurtlar ekleme şansını sizlere sunuyoruz. Birçok internet sitesi tarafından bulacağınız bir hile ile bu işlemleri çok basit şekilde yapabilirsiniz. Aşamalara geçelim.

⚫ Başka bir site tarafından indirdiğiniz hileyi, rar dosyasından açmanız gerekmektedir.

⚫ Wolfteam oyunun başta belirttiğimiz gibi bypass etmeniz bu program ile sağlayacaksınız.

⚫ Cheat engine programını kullanaraktan istediğiniz kategoride kurtlara oyun içinde sahip olabilirsiniz.

Not: İndireceğiniz hile için virüs tespitini yapmalısınız aksi taktirde çarınızın çalınabilme olasılığı yüksek olmaktadır.

Wolfteam Kurt Hilesinin Kombo Versiyonu

Wolfteam oyunun en zevkli hilesi olarak karşımıza çıkan, Wolfteam Auto Inyeccion programını indirerek, oyun içerisinde 20’den fazla komboyu çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Program içerisinde yer alan birçok özellik sayesinde ölümlü oyunlarda dahi hızlı bir şekilde doğmanızı sağlamaktadır. Bu hileleri kullanarak Wolfteam kısa sürede rütbe atlama işlemini gerçekleştirirsiniz. Her maçta dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Nakitli Çarlar 2017 - Daha Bedavası Mı ? başlıklı makalemizde wolfteam bedava çar şifreleri, wolfteam bedava çarlar nakitli özelli ve wolfteam bedava karakterli çarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. enes dedi ki:

    wolfteamıma yaptım çar kapandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir