Wolfteam Nakit Hilesi 2017 – Kolay Nakitin Böylesi!

Wolfteam oyunun herkesin hızlı bir şekilde gelişim göstermek istemesi ile bazı illegal durumları seçmeye itiyor. Böyle durumlar her zaman Wolfteam nakit hilesini kullanarak kısa yoldan rütbe atlayabilirsiniz. Rütbe atladıkça daha iyi oynadığınızı herkese göstermiş olacaksınız. Bu yazımızda sizlere detaylıca anlatarak nakit hilesini gerçekleştirmiş olacaksınız. Nakit hilesi sayesinde çarınızda her şeyin olması sizlerin yüzlerini güldürecektir.

Wolfteam Nakit ile Neler Yapabilirim

Sistem tarafından sizlere sağlanan Joygame parası ile oyun içinde birbirinden farklı kurtlar alabilirsiniz. Sadece kurtlar almakla yetinmeyip çeşit çeşit bombalar, silahlar ve bıçakları satın alabilirsiniz. En kullanışlı silahları satın alarak rütbenizi hızlı bir şekilde atlatabilirsiniz. Bıçaklarınız ile en iyi öldürme sahnelerinin zevkini sizler yaşayabilirsiniz. Birbirinden çeşit bombalar ile bomba ile adam öldürme zevkini bu oyunda rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Wolfteam Nakit Hilesi Aşamaları Nelerdir?

Wolfteam nakit hilesi için bulunması gereken eklentilerin sisteminizde yer alması gerekmektedir. Hadi öyleyse başlayalım.

 •  Tarayıcı olarak sisteminizde Google Chrome kullanmanız gerekmektedir.
 •  Google Chrome yükledikten sonra sistem üzerinde VPN değişikliği yapacaksınız. VPN değişikliği yaparak yakalanma şansınız sıfıra düşecek. VPN değişikliği için Google Chrome tarayıcısının bünyesinde sizlere hizmet veren Zenmate eklentisi yükleyeceksiniz.
 •  Zenmate eklentisi yükledikten sonra bu eklenti için kayıt olmanız gerekmektedir.
 • Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra diğer yapmanız gerekenler ise;
 •  Joygame sitesine girmeniz gerekmektedir.
 •  Kullanıcı hesabınızla sisteme giriş yapmak zorundasınız ve Joypara Yükle yazısına tıklamanız gerekmektedir.
 •  Joypara Yükle sayfası geldikten sonra sayfanın sol tarafında sarı şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bedava Joypara yükleme seçeneği adına sahip olan bir yazıdır.
 • Daha sonra orda bulunan teklifleri inceleyerek bedava Joyparalarınızı çarınıza yükleyebilirsiniz.

Not: Zenmate eklentisini kurdurmamızın diğer bir sebebi ise farklı ülkelerin IP numaraları ile girerek Türkiye odaklı JP kazanmanızı sağlamaktır.

Wolfteam nakit hilesi işte bu kadar basit bir işlemdir. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz de hayallerinizdeki çara kavuşabileceksiniz. Arkadaş ortamlarında artık rahat bir hava atabilirsiniz. Rütbelerinizi kolay bir şekilde atlayabilir ve oyunun en iyi oyuncuları arasında yer alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Bedava Çarlar 2017 - Yeni Düştü ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

 1. seymen dedi ki:

  Herkeze merhaba arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir