Wolfteam Nakitli Çarlar – Kaçırma 2014

Wolfteam Nakitli Çarlar

Wolfteam oyunu hepimizin severek sürekli olarak oynadığı harika mmofps türü bir online oyundur. Bu oyunda çeşitli haritalarda farklı oyun modları altında insan-kurt, insan-insan veya kurt-kurt oynayabilmektesiniz. Bu oyunları oynarken istediğiniz kadar başarılı şekilde oynasanızda, yüksek rütbeye sahip olsanızda kimi durumlarda nakit karşılığında çeşitli geliştirmeler alarak oyunu oynamak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü nakit karşılığında alınan geliştirmeler ile oyundaki insan veya kurt karakteriniz çok güçlü bir hale gelmekte ve bu oyun sizler için daha zevkli bir hale dönüşmektedir. Diğer şekilde ise normal oyun karakteriniz ve silahlarınızla düşmanlarınızı yenmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Sizlerin bir miktar ücret ödeyerek hesabınıza ekstra geliştirmeler almanız ve hesabınızı wolfteam nakitli çar haline dönüşürmeniz gerekebilir. Eğer nakit alacak paranız bulunmuyor ise bir şekilde içinde nakit yüklü olan wolfteam nakitli çarlara ulaşmalı ve bu hesaplar ile oyununuzu oynamaya devam etmelisiniz.

Wolfteam Nakitli Çar Nerden Bulabilim

Sizlerinde oyunu daha zevkli şekilde oynamak için nakitli wolfteam çarlara veya wolfteam bedava çarlara ihtiyacınız bulunuyorsa sitemizi takip ederek bu çarlara sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yayınlancak olan wolfteam nakitli çar şifreleri veya wolfteam bedava çarlar id ve şifreleri çok hızlı bir şekilde ziyaretçilerimiz tarafından alınarak kullanılmaktadır. Bu sebeple paylaşımda olan bazı çarların şifreleri değiştirilmiş olabilir.

ID:Serhat2131
Şifre:zeki2131
ID:yeyeanka12
Şifre:qwfaragron
ID: eren_berkay134
Şifre:dodoreis
ID:harun511
Şifre:123456
ID:paskot111
Şifre:15987487821
ID: naberbe1456
Şifre: 12563478956
ID:hayatlar4701
Şifre: 05436968506
ID:TexasDİYARİ
Şifre:Texxas2131
ID:TamKafadan2526
Şifre:Sinsiatak002

 Wolfteam Nakitli Çar İle Neler Yapabilirsiniz

Sitemizden id ve şifre alarak veya bir şekilde wolfteam nakitli çar veya wolfteam bedava çarlar sahibi olursanız. Bu çarda bulunan nakit ile istediğiniz karakteri satın alabilirsiniz. Bu karakterleri satın aldıktan sonra karakteriniz daha fazla sağlık seviyesine kavuşur ayrıca daha hızlı şekilde hareket edebilir. Daha iyi şekilde ateş edersiniz. Ayrıca her karakterin kendine özgü kıyafetleri ve silahları bulunmaktadır. Bu silahlar yardımıyla diğer kişilerden daha büyük bir avantaja sahip olursunuz. Bir diğer avantaj ise nakitle sahip olduğunuz gelişmiş kurtların üstün özellikleridir. Bu kurtlar çok hızlı şekilde hareket edebilirler. Ayrıca oldukça güçlü darbe vurabilmektedirler. Ayrıca çeşitli kurt dövmeleri ile sahip olduğunuz kurda fazladan ekstra özellikler ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Bedava Çarlar - Yeni Şifreler 2014 başlıklı makalemizde bedava wolfteam karakterli çarlar, wolfteam bedava çar ve wolfteam bedava kartal çar hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 19 tane yorum yapılmış.

 1. 5000ng dedi ki:

  10000ng istiyom

 2. erol dedi ki:

  nakit istiyorum lutfen gönderin

 3. erol dedi ki:

  10000.000 nakit istiyorum

 4. Turbeyler dedi ki:

  Çarı ve şifre verin nakit verim

 5. SNEJDER dedi ki:

  Kp su kadar 8000000000 nakit 9000 olsun yaa kp nakit bu kadar

 6. arda dedi ki:

  isteyene hile yapılır nakit kp altın ölümsüzlük ama çar karşılı anlaşılır

 7. gürkantaş dedi ki:

  isteyene hile yapılır nakit kp altın ölümsüzlük ama çar karşılı anlaşılır

 8. messi dedi ki:

  Bana car verin size hamadah ve reinhard özel versiyon

 9. yardımcı_ dedi ki:

  beyler ben adminin yardımcısı nakit isteyenler sölesin face varsa eklesin ordan konusalım carı falan yazsın 🙂 inanmayan görür

 10. captainmt dedi ki:

  abi özel verisiyon gönderirmisini veya ultimet veya usazz

 11. Baran dedi ki:

  nolur bana nakiti gönderin

 12. dsadsa dedi ki:

  Gireni n çar lara anesi ölsün ben sayılmam

 13. ömer dedi ki:

  abi şu çarı iyileştirirmisiniz omer7905 1234567 olmasa sifre 123456 yapın

 14. emre dedi ki:

  30 gunlük reşıt neolu bedava çar isteyen d desin yanına çarının adını ve şifresini yazsın çara 30 gunlük reşıt neo koyam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir