Wolfteam Oyun Modları

Wolfteam her geçen gün benim için daha eğlenceli hale geliyor. Ben de sizler için wolfteam oyun modlarını bir arada topladım. İsterseniz bir göz atalım;

Wolfteam Oyun Modları Listesi

İşgal Modu: İşgal modunda oyuncuların haritanın belirli bölgelerinde bulunan noktaları ele geçirmeleri gerekiyor. Belirli süre içerisinde en çok modu ele geçiren takım oyunu kazanıyor.

Yıkım Modu: Yıkım modunda kırmızı takım elindeki bombayı B1 ya da B2 bölgesine yerleştirmeye çalışacak, mavi takım ise bunu engelleyecek ya da kurulu olan bombayı patlamadan imha edecektir. Bu modda savaş sırasında ölen oyuncu bir tekrar canlanmaz. Round sona erdikten sonra ise ölü oyuncular tekrar canlanır. 3, 6 ve 9 kazanma şeklinde oyun ayarlanabilmektedir.

S2 Yıkım Modu: Bana göre oyundaki en eğlenceli modlardan bir tanesi bu. Kırmızı takım oyuncuları insan mavi takım oyuncuları ise kurt olarak oyuna başlıyor. Yıkım modunda olduğu gibi kırmızı takım bombayı kurmaya çalışacak mavi takım ise bunu engelleyecektir. Yine 3, 6 ve 9 yıkım şeklinde ayarlanabiliyor. Ayrıca tüm haritalarda olduğu gibi bu haritada da oyuncular maksimum 8 vs 8 şeklinde oynayabiliyorlar. Oyun sırasında öldürülen adamlar için SP kazanılır ve bu SP ler ile sonraki roundlarda daha güçlü silah ya da kurt alabilirsiniz.

Ölüm Oyunu: Bu mod oyunun en çok oynanan modları arasında yer alıyor. Nedeni ise klasik FPS oyunlarındaki gibi karşılıklı olarak düşmanlarınızla çatışmaya girmeniz. Oyunda oyuncular savaşırken isterlerse insan ve kurt arası dönüşleri yapabilirler. Yani kurt olarak düşmanınıza doğru olarak ilerlerken uzakta bir düşman gördüğünüzde insana dönüşerek silah ile çatışabilirsiniz. Oyunu bir takımın kazanabilmesi için ya belirlenen sayıya ulaşması ya da süre dolunca rakip takımdan daha fazla adam öldürmesi gerekiyor.

Ölüm Oyunu C: Oyundaki bu mod Ölüm Oyunu ile aynı özelliklere sahip. Ancak bu modda oyuncular sadece insan olarak savaşabiliyorlar. Kurt modu ise kapalı.

Kurt vs Kurt: Bu modda oyuncular kurtlarla savaşırlar ve insan karakterler seçilmez. Takımlardan bir tanesinin kazanabilmesi için oda yöneticisinin seçtiği öldürme sayısına ulaşılması gerekiyor. Sonraki roundlarda biriktirilen SP’ye göre farklı kurtlar seçilebiliyor.

Uyku Modu: Uyku modunda insan ve kurt olma şansınız bulunuyor. Ayrıca takım arkadaşlarınız öldüğü zaman onları canlandırabiliyorsunuz. Rakip takımın tüm oyuncuları öldüğü zaman round sona ererek bir sonraki rounda geçiliyor.

Uyku Modu C: Uyku modu ile aynı olan bu moddun tek farklı yanı kurtların seçilememesi. Oyuncular sadece insana insan olarak mücadele ediyorlar.

Bıçak Modu: Oyundaki bu mod aslında büyük haritalardan ziyade daha küçük haritalarda oynanıyor. Ayrıca modun bir diğer özelliği sadece insanalar arası savaşların yapılabilmesi. Yani bu modlarda kurt olarak savaşamıyorsunuz.

Sniper Modu: Sniper modu, bıçak modunun aksine daha geniş haritalarda oynanmaktadır. Aynı şekilde bu haritada da kurt adam olarak savaşamıyorsunuz.

Ağır Silah Modu: Modu geniş haritalarda ağır silahlar ile oynuyorsunuz. Yani elinize bıçak, tabanca ya da hafif sınıfında sayılabilecek silahları alamıyorsunuz. Modda kurt olma şansınızda yok.

Kurt Avı: Moda başlandığı zaman oyun otomatik olarak iki kişiyi kral kurt olarak seçer. Bu modda kurtlar özel bir görünüme sahiptirler ve renkleri siyahtır. Kral kurtların görevi insan oyuncuları öldürmek. İnsan oyuncular öldüğü zaman kurda dönüşerek kral kurda yardımcı olurlar.

Kurt Avı C: Mod Kurt Avı ile aynı özelliklere sahip. Ancak bu modda oyuncular kurtlara kurtlarda oyunculara her vurduğunda can ve sağlık kazanırlar.

Tabanca Modu: Bu modda oyuncuların sadece tabanca, bomba ve bıçak kullanarak savaşmalarına izin verilmektedir.

Ex İşgal Modu: Oyundaki amaç haritanın belirli bölgelerinde bulunan alanları ele geçirmektir. Oyuncular oyuna başlarken isterlerse kurt isterlerse insan olabilirler. Ancak seçim oyunun başında yapılır ve oyuncu tekrar ölene kadarda seçtiği şekilde oynamaya devam eder. En etkili oyun için wolfteam bedava çarlar kullanmaya devam edin.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam iyi Oynama Taktikleri başlıklı makalemizde wolfteam iyi oynama ve wolfteam taktikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. kerem dedi ki:

    silah kodları nereye giriliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir