Wolfteam Satılık Çarlar – Teklif Usulü

Wolfteam oyuncularının bir kısmı oyunda belli bir seviyeye ulaştıktan sonra çeşitli internet sitelerinin wolfteam satılık çarlar kısmında konu açarak veya kendisi facebook gibi platformlarda tanıtım yaparak çarını satmaktadır. Ayrıca bir kısım kişi ise kendi yaşadığı çevrede wolfteam oynayan başka kişilere wolfteam hesabını diğer ismiyle çarını satmaktadır.

Wolfteam oyuncuları kimi zaman oyuna daha yüksek bir seviyeden başlamak için kimi zaman ise yüksek bir çarı daha rütbeli ve donanımlı bir hale getirerek satmak için satın almaktadır. Ayrıca satın alan birçok kişide bu muhteşem oyunun bağımlısı olduğu için satın almaktadır. Wolfteam çarını satan kişiler ise genellikle para ihtiyacı oldukları için veya herhangi bir sebepten dolayı artık oyunu bırakacakları için satmak istemektedirler.

Wolfteam Çar Fiyatları

Wolfteam hesaplarının fiyatlarını belirleyen birçok farklı etken bulunmaktadır. Bu etkenler çarın rütbesi, sahip olduğu silahlar, karakterler ve bu ürünlerin süresidir. Ayrıca elde etmiş olduğu bazı başarılarda wolftema çar fiyatını etkilemektedir. Çar fiyatını etkileyen bir diğer unsur ise hesapta bulunan altın ve nakit miktarıdır. Hesapta bulunan altın ve nakitlerle oyunu satın alan kişi oynarken istediği zaman karakterini daha da gelişmiş bir hale getirebilmektedir.

Wolfteam satılık çar fiyatları çok değişken bir aralık gösterebilmektedir. Kimi zaman 10-20 lira gibi düşük ücretlerle satılan kimi zaman ise 1000-2000 lira gibi yüksek ücretlerle satılan çarlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin albay rütbesinde bulunan bir wolfteam çarı 250-350 lira arasında satılabilmektedir. Asteğmen rütbesinde bulunan bir çar ise 40-60 lira arasında satılabilmektedir.

Güvenli Wolfteam Çar Alımı – Satımı

Wolfteam hesabınızı satarken veya bir hesap alırken dolandırılma olasılığınız oldukça yüksektir. Fakat alacağınız bazı önlemler ile bu olasılığı minimum düzeye düşürebilirsiniz. Öncelikle alışveriş yapacağınız kişi ile aynı ilde bulunuyorsanız mümkün olduğunca alışverişi elden yapmalısınız. Diğer şekilde yapacağınız alışverişlerde karşı taraf ile telefonda görüşerek onay almalısınız. Ayrıca bu kişinin ulaşabildiğiniz kadar çok bilgisine ulaşmalı (TC no vb. isteyiniz) ve alışveriş esnasında yaptığınız tüm görüşmelerin ekran görüntüsünü almalı veya yazışmalarınızın video kaydını almalısınız. Hesabınızı satarken e-pin yerine nakit tercih etmelisiniz. Çünkü E-pinlerin geçersiz olma olasılığı bulunmaktadır. Ayrıca kontür karşılığında da satış yapmayı kabul etmeyiniz. Eğer bir çar almayı düşünüyorsanız karşı tarafın bilgisayarına TeamViewer programıyla bağlanıp hesabın belirtiği tüm özelliklere sahip olup olmadığını ayrıntılı kontrol ediniz. Bu kurallara dikkat ederek gördüğünüz wolfteam satılık çar ilanının sahibiyle iletişime geçebilir ve rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Olur da dolandırılırsanız elinizdeki tüm kanıtlarla beraber savcılığa suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Sizler de wolfteam satılık çarlarınızı ve istediğiniz fiyatları aşağıya ekleyebilir, çarlarınız için fiyat alabilir, uygun görürseniz satın alabilirsiniz. Ayrıca unutmayın sitemizi ziyaret ederek anlık yayınlanacak olan wolfteam bedava çarlar kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Nakitli Çarlar - Kaçırma 2014 başlıklı makalemizde 2014 Kasım wolfteam nakitli çar şifreleri, 2014 wolfteam nakitli çarlar ve wolfteam nakitli çar şifreleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 15 tane yorum yapılmış.

 1. ismail ugur bulutlu dedi ki:

  bana car verirsen 90tl veririm ama çif gümüş olacak

 2. Spor dedi ki:

  Bana çar verin bi bakim karahterli

 3. Ağa dedi ki:

  Çarınızı verin nakit yükliyim

 4. Ağa dedi ki:

  İsmail çarın var mı

 5. kaan dedi ki:

  Ismail ozel versiyon varsa carini ver kp cekom nakit cekim

 6. emirhan dedi ki:

  kardeşler banada bir tane elvericili uzaslı özel versiyonlu çar verin lütfen kardeşler

 7. samed dedi ki:

  lütfen özel vesiyonlu uzaslı elvricili 58 sayfa hediye olan çar verebilirmisiniz

 8. Samet dedi ki:

  Çif tüp çar 1 slot var 1 sayfa hediyo 25 lira ilgilernenler

 9. mustafa dedi ki:

  bana car ver 100 tl veririm

 10. mustafa dedi ki:

  carim brkfrk5753 sifre12334567brk

 11. mustafa dedi ki:

  alin banada car verin

 12. utku dedi ki:

  4 yıldızlı çaar isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir