Wolfteam Yıldız Çarı Kazanma Yolları

Wolfteam Yıldız Çarı Sahibi Olmak

Envanterinizde mutlaka ama mutlaka kesinlikle bulunması gereken hatta ilk slotta elinizin altında hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz yerlerde STOUT PT 1-115 AW tipi uzman sniper silahınızı eksik etmeyin. Wolfteam yıldız çarı sahibi olmak ve rütbe kazanmak için artık bir uzman gibi oynamanız gerekmektedir bu yüzden oyun içinde kısayol tuşlarını kavrayıp elinizi alıştırmanız lazım. Sniper silahınızın Zoom yani Yakınlaştırma özelliğini el altında bir tuşa “F” tuşuna atarsanız milisaniyelik bir farkla rakiplerinizi öldürerek üstünlüğü kurabilirsiniz.  Özel versiyonların size HP dışında verdiği hiç bir başka avantaj yoktur bu yüzden özel versiyon yerine özel eşya paketlerini seçerek yolunuza devam edin.

Yıldız Çar Taktikleri Püf Noktaları

Sniper başta olmak üzere uzun menzilli silahlar konusunda kendinizi geliştirin sürekli çalışın tavsiye olarak kullanabileceğiniz modeler en iyiden kötüye doğru sıralanmış şekilde GHOST-EM4, K2, M4 SPW olmalıdır oyunda harcadığınız vaktin tamamını bu konuda uzmanlaşmak için harcayın.  Ses dinlemeyi öğrenip ses kasarak düşmanların nerede olduğunu tahmin edebilir hatta onlar size görmeden tek atışla indirebilirsiniz. Kendinize asla ama asla farkında olmadan tek bir harita üzerinde tek bir rotasyon belirlemeyin her seferinde farklı bir yol izleyerek şaşırtmaca taktiği yaparak yine düşman üstünde üstünlük kurun. Hep uzun menzil ve sniper oynayacaksınız diye bir kural yok. Uyku modu oynuyor olabilirsiniz bu modda hemen elinize M249 MINIMI, MG-42 ve M60 alın tünel gibi çok oyuncunun iç içe bulunduğu bölgelere direk girin ve arkanıza yaslanıp Kill sayınızın seri bi şekilde artmasını izleyin. Bu tür alanlarda ağır hasar veren silahlar kullanmak size hem şarjor doldurarak vakit kaybından, ölme riskinden kurtarır hem de yüksek hasarı sayesinde etraftaki herkesi indirmenizi sağlar.

Hızlı Yoldan Wolfteam Yıldız Çarı Kasmak

Wolfteam yıldız çarı için anlattığımız yöntemlerin hepsini incelediniz ve artık uzman bir oyuncu oldunuz ama bir şey eksik o da oyuna ayıracak vaktiniz kısıtlı okuldan, işten gelip hoş vakit geçirmek arkadaşlarınızla eğlenmek ve aynı zamanda hızla rütbe atlamak istiyorsunuz ama önemli bir vakit harcamadıkça bu pek mümkün olmuyor. O zaman yapmanız gereken şey 0 GP aynı zamanda Altın almanız eğer daha da hızlı ilerlemek rütbe atlamak isterseniz %30 GP veren karakter alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden wolfteam bedava çarlar için takipte olabilirsiniz.

40 puanlık half-life ve counter strike oyunlarından alıştığınız bıçak modu ile az ama kısa sürede çok fazla biriken  GP kazanabilirsiniz.

Arkadaş çevrenizden veya oyun lobisinden bulduğunuz 8+ kişi ile oynayabileceğiniz her işgal modu size 8k-10k arası GP kazandıracaktır.

İşgal modunun haftasonlarınızı daha eğlenceli hale getirmesini sağlayan en önemli özelliğin 20-30 dakika gibi kısa sürelerde +100 GP ile 3,4kGP olduğunu söylememize gerek yok sanırım?

Bir önceki yazımız olan Bedava Wolfteam Kartal Çarı - Ücretsiz ! başlıklı makalemizde kartal çar nasıl sahip olunur, wolfteam bedava kartal çarlar ve wolfteam kartal çar hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 20 tane yorum yapılmış.

 1. gorkem.alkilic@hotmail.com dedi ki:

  yıldız çar gönder

 2. fikret dedi ki:

  lütfen bana çar verin nolur

 3. Ronaldo dedi ki:

  Çarınizı verin 5 gün içinde kral olsun nk kp altın özel versiyon almak için hemen koşun 10 günüz var hadi hadi

 4. yiğit dedi ki:

  lütfen bana çar verin

 5. ronahi ayyıldız dedi ki:

  ne olur bana car verin

 6. UmUt dedi ki:

  bana içinde hersey olsun ates ve barutta olsun kartal car istiyorum kardesim.

 7. radorer dedi ki:

  arkadaşlar isteyen çarını gelip söyleyebilir 10gün için özel çar olsun

 8. 1yıldızlı car dedi ki:

  beyler carveriyimi ama siz verin bende size 2 yıldızlı çar veriyim

 9. onur dedi ki:

  Abi bana ezik te olsun güçlüde sadece hiçkimsenin bilmedigi bir car versene lütfen

 10. arabora dedi ki:

  abi lütfen bana bitana kimsenin bilmediği çar verir misin lütfen

 11. Hüseyin dedi ki:

  furakn iyi günler knk ve arkadaşlar

 12. eren dedi ki:

  banada göndersene

 13. salih dedi ki:

  yaw bana car verin hile açtım

 14. salih dedi ki:

  yaw bana car verin hile açtım kardeşim de bilio

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir