Wolfteam Yüksek Rütbeli Çarlar – Dağıtım Başladı

Herkese merhabalar. Bugün sizlere, bize Joygame tarafından dağıtılan Wolfteam oyununun yüksek rütbeli çarlarının kasılma taktiklerini, rütbe atlama taktiklerini ve bazı tüyolarını vereceğiz.

Wolfteam, sabır gerektiren bir stateji oyunudur. Siz yüksek rütbelere gelmişseniz zaten şimdiye kadar gereken sabırı göstermişsiniz demektir. Sabrın ve emeğin karşılığını almak kadar güzel ne var ki bu dünyada? Öncelikle Wolfteam‘de yüksek rütbeli çarların nasıl kasılması gerektiği ile konumuza başlayalım.

Bu oyunda yüksek bir rütbeye eriştiyseniz, baya tecrübe edinmişsinizdir. Bu tecrübeyi yetenekle ve el, göz, kulak koordinasyonuyla birleştirince ortaya rakipsiz bir oyuncu çıkmaktadır. Oyunda rütbe yükseldikçe haliyle de kasılmak zorlaşıyor. Çünkü rütbe atlamak için istenen exp artıyor. Bu da sizin daha iyi savaşmanız anlamına geliyor. Yüksek rütbeli çarlar, hızlı exp almalıdır. Bu yüzden bıçak bıçağa girmek ve fazla sayıda kullanıcılarla oynamak oyun süresini arttırsa da daha fazla exp verecektir. Bu da bizim yüksek çarlarda istediğimiz bir özelliktir. Bu taktikleri uygulayarak hem daha kolay kasılacaksınız, hem de buna bağlı olarak daha hızlı rütbe atlayacaksınız.

Şimdi gelelim Wolfteam’in tüyolarına. Dediğimiz gibi Wolfteam’in sabır işi olması, ona emek gerektirdiğini belirtiyor. Biz de siz değerli tecrübeli, yüksek rütbeli çar sahiplerine herkesin bildiği basit tüyoların dışına çıkarak ileri seviye tüyoları vereceğiz. Öncelikle Joygame, bu oyun için nakit almayı neredeyse mecbur kılmış. Wolfteam’de yüksek rütbelere nakit almadan çıkabileni daha görmedim. Bu yüzden özellikle yüksek rütbelilerin nakit alması, doğru kullanıldığında oldukça yararlı olacaktır. Dikkat edin doğru kullanılırsa dedim çünkü her ay yüzlerce lirasını nakite harcayıp parayı çarçur eden çok kişi gördüm. İsterseniz bazı wolfteam yüksek rütbeli çarlar ve şifreleri vererek devam edelim.

Kullanıcı Adı : sipo77 Şifre: 025802
Kullanıcı Adı : saychrist123 Şifre: 7734858×123
Kullanıcı Adı : xardahan75 Şifre: samet123456789
Kullanıcı Adı : adrostos12 Şifre: 938474
Kullanıcı Adı : yusuf7777 Şifre: 118899
Kullanıcı Adı : keremcem Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı : bysmartien Şifre: e180f720
Kullanıcı Adı : xsirdash Şifre: 147147147
Kullanıcı Adı : deveyecem Şifre: mredar
Kullanıcı Adı : kahramanfb Şifre: 05369366801
Kullanıcı Adı : subay4646 Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı : kotu51 Şifre: 123456789
Kullanıcı Adı : paradisekiller Şifre: hasobaba

Siz Nakiti ne kadar tasarruflu kullanırsanız, o kadar hızlı kasılırsınız ve buna bağlı olarak da o kadar hızlı level atlarsınız. Bizim size önerimiz nakiti süse püse harcamamanız ve mümkün olduğunca donanıma harcamanız. Bu size hem paradan hem de zamandan tasarruf ettirecektir. İkinci olarak sizlere hilelerden bahsetmek istiyorum. Eğer banlanma riskini göze alıyorsanız, ki bu riski yüksek rütbelilerin almasını pek tavsiye etmem ama sizin kişisel tercihiniz olduğu için anlatayım, hile kullanmanız sizi kısa sürede oldukça ileriye taşıyacaktır. Çoğu hile programı kolay kurulup kolay kullanılır ve bu programlarda bir çok hile bir arada bulunur. Headshot hilesi, real envanter hilesi, aimbot hilesi gibi bir çok hile web sayfalarında bulunduğu gibi, tüm hilelerin bir arada kullanıldığı programlar da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Hileli Çarlar 2016 - Son Çarlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. fail dedi ki:

    ananızısikeyim oçlar siz bu siteyhi kuranın anasını

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir